kosmetika
grozis_is_gamtos
naturali_kosmetika

Mūsų produktai skirti ieškantiems natūralių priemonių iš gamtos, maksimalaus saugumo bei efektyvumo. Produktai skirti ne tik grožiui, bet ir gydymui. Tikriausiai nerasime žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie alaviją.  Močiutės augino ant palangių, nuskintą lapą dėdavo ant žaizdų, tarkuodavo, konservuodavo, gamindavo užpilus nuo gerklės, slogos, uždegimų ir kitaip pritaikydavo buityje smulkioms traumoms ar mažiems susirgimams gydyti.

Alavijas buvo primirštas ir tik dabar tarsi atgyja iš naujo. Visas pasaulis iš naujo bando ieškoti natūralių priemonių, kaip pabėgti nuo susikurtos patogios gyvensenos, kuri stipriai “kerta” atgal sveikatos sąskaita. Alavijas yra žinomas tūkstančius metų, dar nuo Kleopatros laikų. Visi žino, kad alavijas puikiai tinka žmogui, yra „gamtos gydytojas“, „grožio eliksyras“. Mes prekiaujame kosmetika, kuri yra ne tik efektyvi, bet ir sprendžiančius konkrečias kosmetines problemas.

Pažvelkite į orchidėjas: šios grakščios gėlės džiunglėse veši visu gražumu natūraliai, be jokių trąšų. Jų natūraliam grožiui abejingų nėra. Mes norime pasiūlyti natūralią kosmetiką, kurią naudojant Jūs taip pat galite turėti gražią, sveiką odą ir žydėti natūraliu grožiu.

Populiariausios prekės

ALOE VERA GELIS 99,9 %

ALOE VERA GELIS 99,9 %

Tinka visiems odos tipams: veidui, rankoms, kūnui. Apsaugo, ramina ir drėkina visų tipų odą. U..

15.00€

ALOE VERA atkuriamasis kremas N&Y ALOE

ALOE VERA atkuriamasis kremas N&Y ALOE

Drėkinantis, apsaugantis kremas – veidui, rankoms, kūnui – tinka visų tipų odai. Inovatyvus kos..

10.00€

ALOE VERA VEIDO KREMAS PRIEŠ RAUKŠLES

ALOE VERA VEIDO KREMAS PRIEŠ RAUKŠLES

Tinka visų tipų odai. Unikalus kremas su naujos kartos anti-age ingredientais, kurie atgaivina..

27.00€